All Day and a Night izle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı 809 Görüntülenme

All Day and a Night izle

All Day and a Night Türkçe dublaj izleme

2020 yılında yayınlanan All Day and a Night filmi izleyicilere ve filmseverlere dram , korku , hüzün yaşatmak ve izletmek isteyen bir filmdir . Bir siyahi vatandaşın zorluklarinive hayat hikayesini anlatan dram filmdir .
her ne olursa olsun yaşamaya ve yaşadıklarını unutmaya çalışan bu genç ve bir siyahi vatandaşın hikayesi yer konuşturmaktadır . İzleyicilere zamanın kötü kullanımı ve istemsizce gelişen olaylar yer almasını sağlar ve göstermektedir.

All Day and a Night Konusu ve Oyuncuları

Babasının yaptığı suçları ve hataları yapmak asla istemeyen Jahkor'in hikayesini konu almakta olan All Day and a Night filmi 2020'de dram yapımı olarak Netflix'in içinde ve yayına aldığı izlenen filmler arasındadır.
Suç işlemekte olan ve hapiste olan babası gibi biri olmak istemeyen Jahkor'un ailesi onu parmaklıklar arasında görmek ve suça bulaşmamasını asla istemektedir. Fakat talihsiz bir
şekilde suça bulaşıp kendini hapiste bulan Jahkor zamanda sevgilisinin hamile olduğunu öğrenmiştir ve buna çok üzülmektedir .
Annesiyle bu zaman kadar yaşayan genç aslında Oakland şehrinde rap müziği yapma ve yazma hayalleri kurmaktadır. Kendisi sorumluluklarını yerine getirmek için
elinde geldiğince çabalamaya çalışıyor ve yanlış tercihi ve yanlış bir yola sürüklenmesiyle birlikte hapsi girmiştir. Burada bir süre boyunca babası ile kendi hayatı arasında düşünme fırsatı bulmaktadır .
Jahkor bağlantıyı anlamaya başlamaktadır. Kendini keşfetmek için çıktığı bu yolculukta çete savaşları arasına girişmesi , rapçi olma hayelleri ve babası ile benzer kaderi paylaşıyor olmasına anlatılmaktadır.

Yönetmenin Joe Robert Cole olduğu ve aynı zamanda seneryonun da Joe Robert Cole a ait olduğunu görmekteyiz ve oyuncular şu şekilde listelenmiştir ;
Ashton Sanders, Christopher Meyer ,Jalyn Hall, Jeffrey Wright, Yahya Abdul-Mateen II .

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  All Day and a Night

  Yayın Tarihi:

  01 Mayıs 2020

  Senaryo:

  Joe Robert Cole

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?