Dedemin Fişi izle
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (3)
5.7 IMDB Puanı 3 Yorum 4,153 Görüntülenme

Dedemin Fişi izle

Dedemin Fişi 720p full hd tek parça izle, Dedemin fişi filminde ilginç mi ilginç bir hikaye konu olarak alınıyor. Samet doğduğunda enteresan bir hastalığa yakalanan nadir çocuklardan biri. Yaşça küçük olmasına rağmen vücudu tam tamına 90 yaşında bir insan gibi dünyaya geldi. Normalde Samet gibi doğan birinin bir kaç hafta içinde ölmesini bekleriz normal olarak ancak Samet daha da yaşlanacağına yaşı geriye doğru gidiyor!
Yani normal bir insan her geçen gün yaşlanırken, Samet her geçen gün daha da genç bir hale geliyor! Her yıl yaşı 1 yaş geriye giden ve gittikçe gençleşen sametin hayatı sizlerin de tahmin edebileceği gibi oldukça zor ve karmaşık bir hal alıyor. Önceleri ailesi ona bu durumun normal olduğuna inandırsa da Samet okula başlayınca ailesinin kendisine sürekli yalan söylediğini anlayabiliyor. Arkadaşlarının tenine bakıyor, kendi tenine bakıyor... arkadaşlarının tenleri genç ve pürüzsüzken, Samet’in teni buruşuk, damarlar görünen yaşlı bir adamın cildi gibi. Yetişkin bireyler bu durumun ciddiyetini anlayabiliyor ve Sametin üstüne gitmiyor olsa da aynı şeyi çocukların başarması pek de mümkün değil. Bu yüzden Samet’ten sürekli kaçıyorlar, dalga geçiyorlar hatta ona “amca” diye hitap ediyorlar!
Elbette anlayabileceğiniz üzere küçük bir çocuğa, yaşlı bir adam muamelesi yapılması gerçekten çok rahatsız edici bir durum. Acaba Samet bu durum karşısında ne yapacak, ilerleyen yıllarda hayatı nasıl olacak? Hep birlikte izleyip görelim. Filmi izlemek için yapmanız gereken tek şey sitemize girip dedemin fişi izle yazmak.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dedemin Fisi

  Yayın Tarihi:

  22 Ocak 2016

  Senaryo:

  Eray Akyamaner, Yilmaz Erdogan, Ugur Güvercin, Murat Kepez, Ayberk Sak, Sila Çetindag, Sükrü Özbey

  Yorumlar (3)