Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.6 IMDB Puanı 1 Yorum 1,777 Görüntülenme

Doktor Dolittle’in Yolculuğu izle

Doktor Dolittle'in Yolculuğu türkçe dublaj 720p izleme Hem komik hem de biraz fantastik öğeler barındıran, doyasıya bir macera filmi olan Dolittle Dr. Dolittle Yolculuğu, kraliçenin iyileşmesi için gereken ilacı bulmak üzere zorlu bir yolculuğa çkmak durumunda kalan John Dolittle’ın hikayesini konu alıyor.

Dr. Dolittle Yolculuğu Konusu
Dr. John Dolittle, karısını 7 yıl önce kaybeder. O günden sonra kendisini egzotik hayvanlarıyla beraber Dolittle malikanesine kapatır. Fakat bir gün Dolittle izleme kraliçe ölümcül bir hastalığa yakalanır. Bunun üzerine Dolittle çare bulmak için gizemli bir maceraya yelken açar. Bu sırada eski düşmanlarıyla yeniden karşılaşacaktır. Peki doktor kraliçenin tedavisi için gereken ilacı bulabilecek midir? Bu serüvende onu neler beklemektedir?

Dr. Dolittle Yolculuğu Oyuncuları
Filmin yönetmenliğini ephen Gaghan üstlenmiştir. Oyuncularından bazıları ise; Antonio Banderas, Jessie Buckley, Michael Sheen, Jim Broadbent, Harry Collett, Kasia Smutniak, Arnall Stubbins, Bethan Stubbins, Ralph Ineson, Archevêque Clive Francis, Joanna Page, Martin Pemberton, Carmel Laniado'dur.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dolittle

  Yayın Tarihi:

  17 Ocak 2020

  Senaryo:

  Stephen Gaghan, Dan Gregor, Hugh Lofting, Doug Mand, Chris McKay, Thomas Shepherd

  Yorumlar (1)