Gabriel’s Inferno izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
5.1 IMDB Puanı 3,177 Görüntülenme

Gabriel’s Inferno izle

Gabriel’s Inferno türkçe altyazılı izleme Romantik film kategorisine 29 Mayıs 2020 yılında giriş yapan Gabriel’s Inferno, aşk, tutku, arzu, şehvet ve ihtiras kavramlarını yeniden düşünmenizi sağlayacak.

Gabriel’s Inferno Konusu
Gabriel Emerson, hem seksi bir o kadar da gizemli bir profesördür. Ancak geceleri zevkte sınır tanımamakta ve bunun için her şeyi yapmaktadır. Ne var ki geçmişi onun peşini bırakmaz ve hayatını zindana çevirir., Her şeyden habersiz bir yüksek lisans öğrencisi olarak kaydolan Julia Mitchell ise işlerin iyice raydan çıkmasına yol açacaktır. Profesörün Julia Mitchell ile yakınlığı hem kariyeri için büyük bir risk oluşturur hem de dünü ve bugünü arasında amansız Gabriel’s Inferno izleme bir çatışma meydana getirir. Baştan çıkarıcı bir yasak aşkın nelere yol açabileceğini her iki taraf da acı bir şekilde öğrenecektir. Affetmeyi ve sevmeyi öğrenmeye çalışırken kendi zincirlerinden kurtulmak isteyen ve bunun için çılgınca şeyler yapan bir insanın tutkulu, ihtiraslı hayatı çarpıcı bir şekilde gözler önüne serilmiştir.

Gabriel’s Inferno Konusu
Filmin yönetmeni ve senaristi Tosca Musk’tur. Giulio Berruti, Agnes Albright, Melanie Zanetti ve Kurt McKinney de filmin ileri gelen oyuncularıdır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Gabriel's Inferno

  Yayın Tarihi:

  29 Mayıs 2020

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?