Iron Man 2 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 2,473 Görüntülenme

Iron Man 2 izle

Iron Man 2 izle, Demir Adam 2 izle 1080p Türkçe Dublaj Altyazılı 720p Full HD Tek Parça | Zengin iş adamı Tony Stark'ın başı belaya girmiştir.Hem devletten hemde dış kaynaklardan teknolojisinin mimarı için baskı uygulamaktadırlar.Bu bilginin yanlış ellere geçmesinden korkutuğu için kimseye vermek istemez.Bu zırhın sırrının sadece kendisinde kalacağını belirtir. Tony Stark ve arkdaşları büyük düşmanlara karşı beraber savaşmak zorunda kalırlar.

Demir Adam 2 izle

Demir Adam 2, Küstah ama seksi bir işadamı görüntüsündeki Tony Stark aslında Iron Man'in ta kendisidir ve bu özelliğini tüm dünya ile paylaşmaktan hiç de çekinmiyordur. Sırrını paylaşması için "mahalle baskısı" gören Stark, orduya da hükumete Demir Adam 2 izle de ser veriyor sır vermiyordur. Zırhının sırrı bir tek kahramanımıza ait olmalıdır! Teknolojisini orduyla paylaşması için iktidar, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez.

Iron Man 2 izle

Yanında Pepper Potts, ve James Rhodey Rhodes ile birlikte, Tony yeni ittifaklar kurar ve yeni büyük güçlerle yüzleşir. Yönetmen Jon Favreau ve Oscar'a aday gösterilen Robert Downey Jr'ı tekrar bir araya getiren Iron Man 2'de, milyarder mucit Tony Stark ve arkadaşlarının macera dolu komedisi eğlenceli dakikalar vaadediyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Iron Man 2

  Yayın Tarihi:

  07 Mayıs 2010

  Senaryo:

  Justin Theroux, Stan Lee, Don Heck, Larry Lieber, Jack Kirby

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 42 adaylık.

  Resimler

  "Iron Man 2 izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)