Kara Bela izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (8)
7.2 IMDB Puanı 7 Yorum 6,939 Görüntülenme

Kara Bela izle

Kara Bela 2015 yerli film 720p full hd tek parça izle, Yakın dönemlerde çıkmış olan diğer komedi türk filmlerini aratmayacak şekilde gözüküyor. Kadro ve çalışmanın güzel olduğu film 18 eylül 2016 da vizyona giriyor.Kadroda bulunan diğer bir değişle Leyla ve mecnunda oynamış Erdal bakkal ismiyle anılmış Cengiz bozkurt filmin samimiyetini ister istemez hissettiriyor bize.
İzlenmeyi ve yorumlanmayı hak eden diğer yapımlar gibi Kara Bela izle de Burak Aksan’ın başarılı bir yapıtı gibi gözüküyor.Klasik Türk komedilerine nazaran daha farklı bir konuya değinmiş olan bu yapıt büyük bir ilgiyle karşılanacağa benziyor.
Sevdiği arabasıyla Antep’e doğru yola çıkan kahramanımızı bir çok olay beklemektedir. Kahramanımızın bu olaylar karşısında yapacakları ve öğrenecekleri ona hayatındaki gidişatı değiştirecektir. Bol kahkaha ve bol heyecanlı bu film severleriyle buluşuyor, gidişatın farklılığı ve atmosferiyle sektörde yerini alan bu Türk komedisinin iyi bir hasılat yapacağı söyleniyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak'ın üstlendiği Kara Bela'nın başrollerinde Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil,Erdal Tosun, Tarık Ünlüoğlu, Zihni Göktay, Zerrin Sümer, Hasibe Eren, Berat Yenilmez, ve İştar Gökseven gibi komedinin önemli isimleri bulunuyor.
Kara Bela izle filmini fullfilmcibaba.com adresinden kesintisiz ve yüksek kaliteli bir biçimde izleyebilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kara Bela

  Yayın Tarihi:

  18 Sep 2015

  Senaryo:

  Burak Aksak, Burak Aksak

  Yorumlar (7)