Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.5 IMDB Puanı 1 Yorum 2,548 Görüntülenme

Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan izle

Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan izle, Narnia Günlükleri 2  izle altyazılı türkçe dublaj 1080p full hd | Narnia ile dünya arasında büyük zaman dilimi vardır.Narnina dünyadan daha hızlı bir şekilde akıp gitmektedir.Lucy ve kardeşleri narnia'dan ayrıldıktan sonra çok şey değişmiştir.Aslan dört kardeşi tekrar göreve çağırdıkları zaman içerisinde narnia dağılmış ve çökmüştür.Bu duruma üzülen ve şaşıran kardeşler ne yapacaklarını bilmezler.Fakat aslan onlara yol gösterecektir. Narnia kötülerin eline geçmiş bu zaman içerisinde prens kaspiyanla beraber uzun bir maceraya atılırlar.Hedefleri narnia'yı eski görkemli günlerine döndürmektir.

Narnia Günlükleri Prens Kaspiyan izle

Prens Kaspiyan, Pevensey kardeşler Narnia’ya geri dönerler. Orayı yöneteli yüzlerce yıl geçmiştir neler olup bittiğini keşfetmek isterler. Şeytan Kral Miraz göreve gelmiştir. Reepichip adındaki kahraman Narnia Günlükleri Prens Kaspiyan izle bir fare ve genç prens Caspian’ın desteği ile Narnia’nın eski mutlu günlerini getirmenin peşine düşerler.

Narnia Günlükleri 2 izle

C.S Lewis’in romanından uyarlanan Narnia serileri hem dünyada hem de bizim ülkemizde epey yankı uyandırmıştır. Bir elbise dolabının ardında varlığını sürdüren Narnia ülkesinin büyüsü herkesi, büyük küçük ayrımı yapmaksızın kucaklıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

okey oyna

Türkçe Dublaj

Alternatif

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

  Yayın Tarihi:

  16 Mayıs 2008

  Senaryo:

  Andrew Adamson, Christopher Markus, Stephen McFeely, C.S. Lewis

  Ödüller:

  2 ödül & 20 Adaylık.

  Resimler

  "Narnia Günlükleri 2 Prens Kaspiyan izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)